Wolf's Rain ... Fan

Tyhle stránky jsou vytvořeny pro všechny fanoušky anime seriálu Wolf's Rain.

Kiba

About Kiba ...

Hlavním vlčím hrdinou je mladý Kiba, který se vydal na dlouhou pouť za "květinou" - záhadným, dívce podobným stvořením, s jehož druhem byli vlci od pradávna spojeni a díky kterému se mohou dostat do ráje.
Kiba se, veden instinktem, dostává do jednoho města nasáklého úpadkem a problémy na sebe nedají dlouho čekat - udělá totiž chybu, když se po ulici prochází volně ve vlčí podobě. Zdejší lid vlka dlouho neviděl a tak ho považují pouze za přerostlého toulavého psa, což mu naštěstí zachrání kožich. Lokální pořádkové síly ho lapí a uvězní v kleci kdesi v kasárnách, odkud pro něj není problém uprchnout. ...Bílý vlk.
Dá se říct, že nepsaný vůdce, ze všech vlků byl asi nejvíc závislý na Cheze, Kiba je bezpochyby z "vlčí party" nejsilnější, taky přežije nejdéle... Kiba je docela vážný a tak trochu uzavřený do sebe, nemá zbytečné řeči a jde rovnou na věc. Je hodně tvrdohlavý, obvykle nikoho neposlechne a vůli má tak silnou, že je schopný téměř čehokoliv a dokonce i když je na pokraji svých sil, nevzdává se, jeho vlčí hrdost je opravdu velká...
Žádné komentáře
 
Autoři: D. Rakouš ( -nick- ) & M. Koucká (-sha- )